Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe 13-15 czerwca 2014r.
Aktualności
2014-06-13 / Wydarzenia weekendowe 13-15 czerwca 2014r.
Zachęcamy do udziału w wydarzeniach kulturalnych, społecznych i sportowych, oferowanych w ten weekend w Kaliszu i okolicach.
Już dzisiaj w godzinach popołudniowych odbędzie się piknik charytatywny na boisku ORLIK, w hotelu Calisia spotkanie otwarte nt. budżetu obywatelskiego, a w godzinach wieczornych imprezy w kaliskich klubach.
W sobotę przed nami emocje sportowe, w tym bieg o puchar komendanta Hufca ZHP, Streetball w Aquaparku, mecze piłki nożnej i festyn rekreacyjno-sportowy.
Fani sportowych emocji mogą zarezerwować sobie czas również w niedzielę - organizatorzy zapraszają na mecze piłki nożnej oraz piknik KKS-u Kaliszu. Wieczorem warto wybrać się na spotkanie z dr. Maciejem Klósakiem dotyczące postaci Stefana Szolca-Rogozińskiego.

''Wybierz Kalisz na Weekend'' - to zwiedzanie miasta zabytkowym autobusem i rejsy Łodzią sw. Wojciecha. Zachowując bilety, korzystamy z bonusów kulinarnych! 

Zachęcamy do korzystania z ofert kaliskich muzeów, galerii, teatru oraz innych instytucji kulturalnych.

Szczegóły wydarzeń w Kaliszu i okolicach - w załączonym pliku.


Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki