Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuFoursquare - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » ''Wielkopolski Sprawdzian Wolności 1989-2014''
Aktualności
2014-06-03 / ''Wielkopolski Sprawdzian Wolności 1989-2014''
Reprezentanci subregionów całego województwa – także kaliszanie – wzięli udział w quizie ''Wielkopolski Sprawdzian Wolności 1989-2014''. Emisja programu 4 czerwca o godzinie 18:55 w TVP Poznań.
Uczestnicy zabawy zmagali się z pytaniami dotyczącymi biznesu, administracji, sportu, kultury i turystyki. Okazją do przeprowadzenia sprawdzianu jest 25. rocznica polskiej transformacji. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: wojewoda Piotr Florek, prof. Tadeusz Wallas – dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM i Lena Bretes-Dorożała. Quiz poprowadzili dziennikarze Małgorzata Dzieciniak i Jan Józefowski.

Subregion kaliski w ''Wielkopolskim Sprawdzianie Wolności 1989-2014'' reprezentowali wiceprezydent Dariusz Grodziński, Adam Borowiak – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Andrzej Matusiak – kaliski przewodnik oraz Magdalena Kaźmierczak – 25-letnia kaliszanka, doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Program z jego udziałem będzie można obejrzeć 4 czerwca o godzinie 18:55 w TVP Poznań.


Za BIM
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki