Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Andruty Kaliskie w roli głównej
Aktualności
2014-05-23 / Andruty Kaliskie w roli głównej
Na terenie Parku Miejskiego w mijającym tygodniu realizowano zdjęcia spotu promocyjnego do ogólnopolskiej kampanii reklamowej ''Trzy znaki smaku'', której inicjatorem jest Agencja Rynku Rolnego, wspierana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Europejska produktom regionalnym i tradycyjnym przyznaje trzy oznaczenia: Chroniona Nazwa Pochodzenia (CHNP), Chronione Oznaczenie Geograficzne (ChOG) oraz Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS). Andruty Kaliskie od kilku lat posiadają unijne ''Chronione Oznaczenie Geograficzne''.

Piękna pogoda i wyjątkowe, nieco tajemnicze alejki jednego z trzech najstarszych w Polsce Parków Miejskich, stanowiły miejsce akcji dla aktorów, którzy występują w filmie kampanii ''Trzy znaki smaku'', która realizowana jest przez studio produkcji filmowej CUT/CUT firmy Gutenberg Networks Warszawa.

Istotą programu „Trzy znaki smaku” – skierowanego na rynek polski – jest informowanie nt. wspólnego systemu tych produktów oraz promocja znakowanych w tym systemie produktów.

Jak powiedziała portalowi calisia.pl Agnieszka Chruściel – producent z Gutenberg Networks Warszawa – Materiał powstaje na zlecenie Agencji Rynku Rolnego. Pragnę wyrazić podziękowanie Miastu Kalisz za umożliwienie nam nagrania spotu w waszym mieście. Współpraca przebiega w sposób profesjonalny i jestem pewna, że film będzie doskonale promował, zarówno kaliskie andruty, jak i Kalisz.

Spot reklamowy będzie można oglądać w ogólnopolskich mediach już od połowy czerwca.
Za: Łukasz Wolski, portal Calisia.pl
Fot. Łukasz Wolski

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki