Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Nowość na Kaliskim Festiwalu Smaków
Aktualności
2014-05-22 / Nowość na Kaliskim Festiwalu Smaków
Podczas tegorocznego Festiwalu Smaków, który odbędzie się 7-8 czerwca w Parku Miejskim, wystawcy powalczą o tytuł ''najlepszego produktu lokalnego''.

W ramach Festiwalu prezentowane będą kulinaria, rękodzieło i inne formy tradycyjnej aktywności kulturalnej Kalisza, Polski i Wielkopolski ze szczególnym uwzględnieniem regionu Południowej Wielkopolski. Wśród wystawców znajdą się także goście z odleglejszych zakątków Polski, a także z zagranicy.

Odwiedzający parkowe alejki będą mogli poznać różnorodne produkty, a także skorzystać z wielu atrakcji, takich jak koncerty i pokazy taneczne, czy miasteczko dla rodzin.

Z uwagi na to, że patronat medialny nad wydarzeniem objęły portale produkty-lokalne.com i calisia.pl. podczas IV Kaliskiego Festiwalu Smaków wręczone zostaną trzy nagrody:
dla najlepszego produktu lokalnego oraz dla dwóch wyróżnionych produktów lokalnych.
Specjalnie powołana komisja przyzna tytuł najlepszego produktu lokalnego z uwzględnieniem następujących kryteriów:
1. rzeczywista lokalność produktu,
2. tradycyjne receptury stosowane w produkcji,
3. walory estetyczne,
4. walory smakowe.
Wpływ na wyniki konkursu będą miały również opinie odwiedzających Festiwal Kaliszan i gości.

Nagrodą dla najlepszego produktu będzie: statuetka, dyplom oraz baner reklamowy na portalach calisia.pl oraz produkty-lokalne.com.

Ponadto w ramach współpracy portal produkty-lokalne.com. proponuje dla KAŻDEGO WYSTAWCY Festiwalu Smaków - całkowicie nieodpłatny artykuł prezentujący rodzaj produktów proponowanych przez wystawcę, jego historię, plany, to wszystko, co dany producent chciałby napisać. Takie artykuły nie są usuwane - wiec pozostają w Internecie przez cały czas i stanowią dużą pomoc w pozycjonowaniu poszczególnych firm i ułatwiają wyszukiwanie potencjalnym klientom.
Gotowe teksty można wysyłać na adres mailowy lukasz@produkty-lokalne.com, wraz ze zdjęciami. Zaznaczamy ponownie - publikacja nadesłanych materiałów jest BEZPŁATNA dla uczestników Festiwalu Smaków. Wystarczy w tytule maila podać : SMAKI KALISZA _ ARTYKUŁ PROMOCYJNY i nazwę swojej firmy/produktu

Z ofertą wystawców będzie można zapoznać się już wkrótce na stronie www.produkty-lokalne.com.
Zapraszamy bardzo serdecznie !!!

logo produkty lokalne logo calisia pl

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki