Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Kalisz – najmilsze miasto w Polsce?
Aktualności
2014-05-06 / Kalisz – najmilsze miasto w Polsce?
Tytuł najmilszego miasta w Polsce i kampanię promocyjną w mediach ogólnopolskich mogą wygrać dla swojego miasta internauci. Można je zdobyć w ramach akcji "Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce!"
Najmilsze miasto w Polsce charakteryzuje się tym, że mieszkają w nim ludzie życzliwi, uśmiechnięci, uczynni, otwarci. Bez względu na to czy jest to wielka aglomeracja, czy małe miasteczko. Każde z nich bowiem może mieć „to coś”.

Tytuł najmilszego miasta w Polsce przyznają internauci. Do 24 maja trwa głosowanie na stronie internetowej www.fioletowastrona.pl , w czasie którego wyłoniona zostanie finałowa trójka miejscowości.

Jak zagłosować na Kalisz?

Należy zarejestrować się na stronie www.fioletowastrona.pl lub w specjalnej aplikacji na Facebooku i wybrać nasze miasto jako to, które chcielibyśmy wybrać najmilszym w Polsce. Następnie wysyłamy wirtualne przytulenia do swoich znajomych - każde przytulenie to głos dla miasta. Można to robić drogą mailową, poprzez Facebook lub za pomocą aplikacji mobilnej.

W trzech miejscowościach, które zdobędą największą ilość głosów, zorganizowane będą imprezy plenerowe z udziałem gwiazd. Zwycięzca finału – najmilsze miasto w Polsce – otrzyma ogólnopolską kampanię promocyjną. W zeszłym roku wybrał Bytom, w tym pora na Kalisz. 

Za BIM

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki