Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Otwarcie sezonu turystycznego - Wybierz Kalisz na weekend
Aktualności
2014-04-28 / Otwarcie sezonu turystycznego - Wybierz Kalisz na weekend
Czas rozpocząć sezon 2014 i już w najbliższą sobotę 3 maja od 12.00 zapraszamy pod Teatr im. W. Bogusławskiego.

W skład produktu turystycznego Wybierz Kalisz na weekend wchodzą: rejsy łodzią św. Wojciecha „Calisia” (soboty i niedziele), zwiedzanie miasta zabytkowym autobusem SAN H100B (soboty), zwiedzanie wieży ratuszowej (soboty i niedziele) oraz przejażdżki bryczką (niedziele). Wszystkie bilety w ramach projektu "Wybierz Kalisz na weekend" są  w atrakcyjnych cenach. Szczegóły na stronie www.cit.kalisz.pl

 

A więc czas rozpocząć  sezon 2014 i już w najbliższą sobotę 3 maja od 12.00 zapraszamy pod Teatr im. W. Bogusławskiego, gdzie będzie stoisko Centrum Informacji Turystycznej z  atrakcyjną ofertą promocyjną i przygotowanymi specjalnie na  tę okazję  konkursami.  Do wygrania gadżety związane z produktem turystycznym Wybierz Kalisz na weekend oraz zaproszenia na poszczególne atrakcje.

Na stoisku CIT będzie można zakupić także andruty kaliskie, przysmak wielu Kaliszan, który od pokoleń kojarzony jest ze spacerem po kaliskim parku.

Podczas zwiedzania miasta autobusem oraz wejścia na wieżę ratuszową czekać będą ciekawostki oraz atrakcje specjalnie przygotowane przez kaliskich przewodników.

W samo południe będzie można również wybrać się wraz z autorem Piotrem Sobolewskim w trasę kaliskiego questu: Początki lokacyjnego Kalisza. Dla uczestników przygotowano dodatkowe atrakcje oraz gadżety związane z naszym miastem.

A wszystko to przy dźwiękach muzyki wykonywanej przez Orkiestrę Dętą Gród nad Prosną – m.in. melodiach związanych z Kaliszem.

 

3 maja 2014

plac W. Bogusławskiego

od godz. 12.00

 

Serdecznie zapraszamy

 

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki