Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Kaliski weekend z kulturą żydowską
Aktualności
2014-04-09 / Kaliski weekend z kulturą żydowską
Już w piątek, 11 kwietnia, w Kaliszu rozpocznie się IV Festiwal Piosenki Żydowskiej i Izraelskiej SHALOM, natomiast w sobotę będzie można obejrzeć spektakl ''7 Źdźbeł'' na podstawie poezji Awroma Suckewera.
W piątek, od godz. 10.00 w hali Arena rozbrzmiewać będzie muzyka żydowska i izraelska, trwać bowiem będą przesłuchania w ramach Festiwalu SHALOM. O godz. 19.00 rozpocznie się Gala Festiwalowa, podczas której ogłoszone zostaną wyniki. Będzie można wysłuchać koncertu laureatów, koncertu wokalistów PIANO SONG z zespołem muzycznym Części Zamienne oraz udziałem tancerzy Sieraszewski Dance Studio. Gwiazdą wieczoru będzie Alosza Awdiejew.
Bilety w cenie 25zł są jeszcze dostępne w hali Arena przy ul. Hanki Sawickiej 22-24 i w hali OSRiR przy ul. Łódzkiej 29.

W ramach weekendu z kulturą żydowską zachęcamy również do obejrzenia spektaklu ''7 Źdźbeł'' na podstawie poezji Awroma Suckewera, w ramach którego wystąpią Adrianna Janota, Anna Rozenfeld, Dj Lenar. Spektakl odbędzie się w sobotę, 12 kwietnia, o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Łaziennej 6. Na spektakl zaprasza Stowarzyszenie Promocji Sztuki ''Łyżka Mleka'' wraz z Centrum Kultury i Sztuki. Wstęp jest wolny.
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki