Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Propozycje weekendowe 04-06.04.2014
Aktualności
2014-04-04 / Propozycje weekendowe 04-06.04.2014
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z możliwościami spędzenia czasu wolnego w najbliższy weekend

Szanowni Państwo-

wszystkim zainteresowanym tematyką indiańską polecamy wernisaż wystawy:"Indianie Ameryki Północnej i Południowej.Kultura i Rękodzieło",który odbędzie się dziś (piątek,04.04.2014),o godz:11:00 w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej,przy ul.T.Kościuszki 12 (wejście od ul.M.Kopernika).

Bardzo ciekawą propozycją będzie koncert Filharmonii Kaliskiej z grupą "Matchwood Duo" pod tytułem:"Marimba,Marimba".Zaparszamy zatem do Sali Koncertowej Filharmonii Kaliskiej-Auli im.Prof.J.Rubińskiego,przy ul.Nowy Świat 28-30.

W sobotę (05.04.2014) i w niedzielę (06.04.2014) po raz pierwszy odbędą się Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Budujemy Nowocześnie",które będzie prowadził znany dziennikarz i prezenter TV-Conrado Moreno.Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.

W sobotę w twórczy i niecodzienny sposób zostanie wykorzystany parking naprzeciwko Fabryki Fortepianów i Pianin "Calisia". W godzinach 12:00-16:00 będzie możliwość wzięcia udziału w "Pikniku Rodzinnym" przygotowanym przez Fundację "Laera" z Kalisza.

Miłośnicy dobrej muzyki pop/jazz oraz wszyscy ludzie dobrego serca zaparszani są przez organizatorów-Lions Club "Calisia" oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu na 12.Koncert Charytatywny Lions Club "Calisia",zatytułowany "When I fall in love",podczas którego wystąpią: EVAH Ewa Uryga i Brian Fentress.

Fanów twórczości Agnieszki Osieckiej z pewnością zainteresuje propozycja uczestnictwa w koncercie:"Nie jesteś sama" w wykonaniu:Stanisławy Celińskiej,Krystyny Tkacz,Krzysztofa Tyńca z zespołem.

Ponadto-spektakle:"Czarodzejskie sztuczki","Rewizor",imprezy sportowe na "Orliku",mecze:piłkarski i koszykarski,seanse filmowe,koncerty klubowe i inne.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły w załączniku

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki