Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Propozycje weekendowe 28-30.03.2014
Aktualności
2014-03-28 / Propozycje weekendowe 28-30.03.2014
Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi propozycjami spędzenia czasu wolnego

Ostatni marcowy weekend obfituje w wiele godnych polecenia wydarzeń.

Już w piątek,o godz.16:30 odbędzie się "Kaliski Happening Przewodnicki",podczas którego przewodnicy PTTK odkryją przed chętnymi "kulisy" powstania polichromii w kościele pobernardyńskim (obecnie OO.Jezuitów) przy ul.Stawiszyńskiej 2.Związane jest to z 250 rocznicą powstania malowideł.

Dwukrotnie w piątek,w Centrum Kultury i Sztuki wystąpi Marzena Ugorna-wokalistka Studia "Piano Song",uczestniczka poprzedniej edycji programu TV "The Voice of Poland".

Dla miłośników kaliskiego futballu szykuje się nie lada gratka.Oto w piątek,o godz:19:00,na Stadionie Miejskim KP Calisia Kalisz podejmie-w ramach meczu II Ligi Grupy Zachodniej-Błękitnych Stargard Szczeciński.

Z kolei dla fanów ciężkiego grania Klub Studencki "Pod Muzami" przygotował koncert grupy Closterkeller,na który zapraszamy w sobotę o godz:20:00.

Dla spragnionych poezji,w Kościele Garnizonowym,w niedzielę o godz: 16:00 odbędzie się Spotkanie Poetyckie z Krzysztofem Cezarym Buszmanem-"Strofy Losu".

Niedzielny wieczór wypełniony będzie także dźwiękami mistrzów.O godz.18:00 bowiem Filharmonia Kaliska zaprasza na koncert w ramach cyklu:Międzynarodowy Festiwal "Bursztynowy Szlak" MULTIMEDIA Amber Road Festival,zatytułowany:"Przed Wielkanocą".Koncert odbędzie się-tradycyjnie-w Sali Koncertowej Filharmonii Kaliskiej-Auli WPA-UAM im.Prof.J.Rubińskiego przy ul.Nowy Świat 28-30.

Ponadto-spektakl:"Mayday" w Teatrze im.W.Bogusławskiego,imprezy klubowe,imprezy w Galerii "Tęcza" i w Galerii "Amber",seanse filmowe i inne.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły w załączniku


Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki