Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » "Akustycznie w Muzeum"-Cheap Tobacco
Aktualności
2014-03-08 / "Akustycznie w Muzeum"-Cheap Tobacco
Zachęcamy do spędzenia sobotniego wieczoru z muzyką bluesową

Po raz kolejny zabrzmią w kaliskim muzeum dźwięki muzyki akustycznej. Tym razem usłyszymy zespół CHEAP TOBACCO.

 

„Akustycznie w muzeum” to projekt organizowany przez Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej wraz z Urzędem Miasta, pod patronatem wiceprezydenta Dariusza Grodzińskiego. Koncert w dniu 8 marca br., o godz. 19.00 – wstęp bezpłatny, gmach MOZK, ul. Kościuszki 12.

Zespół powstał w Krakowie, w czerwcu 2010 roku. Obecny skład wykrystalizował się pół roku później i tworzą go: Natalia Kwiatkowska – wokalistka, Robert Kapkowski – gitara elektryczna, Mikołaj Spendla- gitara basowa, Adam Patryka – perkusja. Są zdobywcami pierwszych miejsc na festiwalach, osiągnęli już wiele sukcesów zawodowych.

CHEAP TOBACCO to czworo młodych ludzi wypełnionych energią i pasją tworzenia. W poszukiwaniu własnego brzemienia często mieszają różne style muzyczne. Twórczość CHEAP TOBACCO to fuzja blues, rocka i funky i wielu innych gatunków. Każdy koncert zespołu to niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju spektakl muzyczny. Zespół nie boi się eksperymentowania i zmian aranżacji, dlatego na koncertach gra zarówno elektrycznie jak i akustycznie.

Tekst: za portalem www.calisia.pl

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki