Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Promocja Kalisza na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu
Aktualności
2014-02-10 / Promocja Kalisza na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu
W miniony weekend we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne, podczas których region prezentowała Wielkopolska Organizacja Turystyczna, a wraz z nią Miasto Kalisz.

Odwiedzający targi w Hali Stulecia chętnie sięgali po foldery dotyczące najstarszego miasta w Polsce, mapy i liczne gadżety związane z Kaliszem, również te promujące hasło „Kalisz Feniks 1914-2014". Andruty Kaliskie cieszyły się zainteresowaniem dzieci oraz starszych odwiedzających, którzy wyrażali swoje uznanie dla tego chronionego geograficznie produktu.

Na scenie targów przeprowadzaliśmy konkursy, których zwycięzcy otrzymali płytę ''Night In Calisia''. Konkursy odbywały się także na stoisku miasta, a wśród nagród znalazły się m.in. materiały promujące ''Kalisz na weekend'' - jeden z dziesięciu najlepszych produktów turystycznych w kraju według Polskiej Organizacji Turystycznej.

W ramach MTT odbywały się: Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny i Strefa Małego Podróżnika oraz Międzynarodowy Festiwal Tańca. W targach uczestniczyło ponad 150 wystawców, nie tylko z branży turystycznej. Oprócz propozycji krajowych, można było zapoznać się z ofertami turystycznymi z Czech, Niemiec, Węgier, czy Indonezji.

foto-1

fot. Ł. Wolski

foto-2

fot. Ł. Wolski

foto-3

fot. E. Rapeła

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki