Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Rozpoczynają się ferie - ogłaszamy konkursy!
Aktualności
2014-01-31 / Rozpoczynają się ferie - ogłaszamy konkursy!
W trakcie tegorocznych ferii zimowych uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mogą wziąć udział w konkursach, organizowanych przez Centrum Informacji Turystycznej.

Każdy, kto podczas zimowych ferii zostaje w Kaliszu, znajdzie coś dla siebie wśród licznych propozycji, które zamieściliśmy i na bieżąco aktualizujemy na naszej stronie (http://www.cit.kalisz.pl/new,848). Dzieci i młodzież nie będą się nudzić, również dzięki naszym konkursom.

''Moje ulubione miejsce w Kaliszu'' to konkurs plastyczny przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, w którym nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach - uczniów klas 0-III oraz klas IV-VI. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej przedstawiającej ulubione miejsce w Kaliszu.
Drugi konkurs skierowany jest do młodzieży gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników jest wykonanie komiksu, którego akcja toczy się w Kaliszu lub dotyczy wydarzeń ważnych w historii miasta. Nagrody przyznane zostaną w dwóch kategoriach - uczniów gimnazjów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Technika wykonania prac w przypadku obu konkursów jest dowolna. Liczy się kreatywność uczestników!

Na prace konkursowe czekamy do środy - 12 lutego 2014r.
Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 14 lutego 2014r.
Do prac należy dołączyć metryczkę pracy - szczegóły w regulaminach - do pobrania poniżej.
Zapraszamy do udziału!

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki