Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Tydzień wernisaży
Aktualności
2014-01-21 / Tydzień wernisaży
W tym tygodniu nowe wystawy otwierają Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza oraz Ośrodek Kultury Plastycznej ''Wieża Ciśnień''.

W Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w czwartek, 23 stycznia 2014 r. o godz. 8.00 zostanie udostępniona wystawa pokonkursowa - "Triennale z martwą naturą". Organizatorem VI Ogólnopolskiego konkursu malarstwa, którego efekty będzie można podziwiać w galerii, było Biuro Wystaw Artystycznych w Sieradzu.
W tym samym dniu o godz. 13.00 odbędzie się wernisaż wystawy w Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza - ''Kobieta w twórczości Tadeusza Kulisiewicza''.
W piątek, 24 stycznia 2014r., czeka nas wernisaż w Ośrodku Kultury Plastycznej ''Wieża Ciśnień'', podczas którego będzie można zapoznać się z ''Malarstwem'' Konrada Knorowskiego. Rozpoczęcie o godz. 18.00. Wiodącym tematem twórczości malarza są jego psy.

Zapraszamy:

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, Pl. Św. Józefa 5

Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza, ul. Kolegialna 4

Ośrodek Kultury Plastycznej ''Wieża Ciśnień'', ul. Górnośląska 66a

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki