Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Poznajcie wielkopolski szlak wodny z aplikacją mobilną
Aktualności
2013-12-19 / Poznajcie wielkopolski szlak wodny z aplikacją mobilną
''Wielka Pętla Wielkopolski'' to mobilny przewodnik po wielkopolskim wodnym szlaku turystycznym, który doceniła kapituła Mobile Trends Awards 2013.

Aplikacja pozwala na zaplanowanie podróży, zapoznanie z walorami przyrodniczymi i kulturowymi położonymi w obrębie szlaku wodnego. Użytkownik wybiera termin swojej wycieczki, miejsca, które chce odwiedzić, określa też czas, jaki poświęci na zwiedzanie oraz swoje zainteresowania.

W ramach aplikacji można skorzystać z praktycznych informacji, w tym o noclegu, czy wypożyczalniach sprzętu wodnego. Jak na nowoczesną aplikację przystało, tu również można skorzystać z funkcji geolokalizacji na mapie.

Na początku przyszłego roku wręczone zostaną nagrody Mobile Trends Awards. Jest to już trzecia edycja wyróżnień dla branży mobilnych technologii. Aplikacja Wielka Pętla Wielkopolski nominowana jest w kategorii Aplikacja mobilna - podróże i komunikacja. W tegorocznej edycji swoje głosy mogą oddać również internauci - za pośrednictwem facebooka. Głosować można do 23 grudnia. Informacje o nominacjach znaleźć można na stronie: http://2014.mobiletrends.pl/glosowanie
Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 16 stycznia 2014r. w Krakowie.

Aplikacja jest bezpłatna. Warto zatem, wybierając się w podróż po wielkopolskim szlaku wodnym, pobrać ją na swoje urządzenie mobilne oparte na systemie Android lub iOS.
http://www.wielka-petla.pl/aplikacja-mobilna.html

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki