Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Mikołajki na kaliskim rynku.
Aktualności
2013-11-28 / Mikołajki na kaliskim rynku.
Bajecznie, świątecznie, muzycznie, słodko i radośnie zapowiadają się Mikołajki 6 grudnia, przed kaliskim ratuszem.

W piątek 6 grudnia na Głównym Rynku w Kaliszu od 17.00 przez dwie godziny będzie można skorzystać z różnych atrakcji dla całych rodzin. W przedświąteczny klimat wprowadzi nas muzyka na żywo w wykonaniu m.in. solistów ze studia wokalno - artystycznego Piano Song.

Z okazji imienin Mikołaja świętować będą również mali kaliszanie - na wszystkich chłopców o imieniu Mikołaj (potrzebna będzie legitymacja szkolna lub poświadczenie rodzica w przypadku młodszych dzieci) będzie czekać słodki upominek. Kulminacyjnym momentem będzie zapalenie światełek na miejskiej choince - Prezydentowi Miasta pomagać będą aniołowie, śnieżynki, elfy, Mikołaj i św. Mikołaj - biskup.

Dzieci będą mogły wziąć udział w różnych konkursach, obejrzeć mikołajkowe przedstawienie i skorzystać z wielu innych atrakcji. Oprócz koncertów piosenek świątecznych, będzie można usłyszeć leśników grających na rogach.

Nadleśnictwo Kalisz podaruje Miastu ekologiczne choinki. Przy stoisku Nadleśnictwa również będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami, quizach oraz gry i zabawach.

Podczas Mikołajek na kaliskim rynku będzie można odwiedzić stoisko Centrum Informacji Turystycznej, które znajdzie swoje miejsce pod arkadami kaliskiego ratusza.

Dodatkowo podczas trwania imprezy:zapraszamy do zdobienia bombek.

Zobaczcie na filmie jakie atrakcje na was czekają. 

 

 Sponsorem imprezy jest koncern Nestle.

 

 


Tekst i fot. za BIM

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki