Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » 50 lat Informacji Turystycznej w Wielkopolsce
Aktualności
2013-10-22 / 50 lat Informacji Turystycznej w Wielkopolsce
Konferencja oraz wystawa poświęcona informacji turystycznej

Podczas Tour Salonu w Poznaniu Wielkopolska Organizacja Turystyczna zorganizowała Konferencję Programową pt.„Kto pyta nie błądzi - 50 lat Informacji Turystycznej w Wielkopolsce". Celem konferencji było dokonanie przeglądu historycznego dorobku informacji turystycznej w Wielkopolsce oraz wskazanie współczesnej misji oraz rozwoju systemu informacji turystycznej w naszym regionie.
Wydarzeniem towarzyszącym konferencji była wystawa wydawnictw turystycznych z okazji 50 - lecia Informacji Turystycznej w Wielkopolsce. Na wystawie zaprezentowane zostały wydawnictwa turystyczne wykorzystywane w sieci Informacji Turystycznej w Wielkopolsce na przestrzeni 50 lat. W formie graficznej przedstawiona została struktura Informacji Turystycznej w Wielkopolsce w różnych okresach oraz zdjęcia siedzib Informacji Turystycznej w przeszłości i współcześnie.
Wystawa prezentowana była przez cały czas trwania Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON '2013 w Pawilonie 3 A .

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki