Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Głosuj na produkt turystyczny Wybierz Kalisz na weekend
Aktualności
2013-09-24 / Głosuj na produkt turystyczny Wybierz Kalisz na weekend
Do 30 września br. na portalu wp.pl można głosować na najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt, który będzie stanowił gwarancję przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, a także rekreacyjno-przygodowych

Do 30 września br. na portalu wp.pl można głosować na najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt, który będzie stanowił gwarancję przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych, a także rekreacyjno-przygodowych.

Zachęcamy do oddawania głosów na produkt turystyczny: Wybierz Kalisz na weekend


Zwycięski produkt zostanie opisany w serwisie turystyka.wp.pl. Plebiscyt internetowy organizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną (POT). Głosowanie internautów ma na celu popularyzację konkursu oraz kandydatów na Certyfikowany Produkt Turystyczny POT.

Wyniki ogólnopolskiego etapu konkursu poznamy w Poznaniu podczas uroczystej Gali na taragch TOUR SALON w dniu 18 października br.

Zapraszamy do głosowania

produkt turystyczny

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki