Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Visit Berlin - „Sommer-Tour” Partnerstwa -Odra
Aktualności
2013-08-24 / Visit Berlin - „Sommer-Tour” Partnerstwa -Odra
Pod hasłem „Poznaj swojego sąsiada” członkowie Partnerstwa-Odra wyruszą wspólnie w podróż, która potrwa od 4 do 16 września i w tym czasie odwiedzą dwanaście miast w Niemczech i w Polsce, w tym Poznań.

W dniu 11. września 2013 r. Partnerstwo-Odra po raz pierwszy przybędzie do Poznania, na Stary Rynek. Pod hasłem „Poznaj swojego sąsiada" członkowie Partnerstwa-Odra wyruszą wspólnie w podróż, która potrwa od 4 do 16 września i w tym czasie odwiedzą dwanaście miast w Niemczech i w Polsce.

W projekcie udział biorą kraje związkowe Berlin, Brandenburgia, Meklemburgia-Pomorze Przednie i Saksonia oraz województwa położone na obszarze zachodniej Polski - wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie i lubuskie, którymi przedstawicielami są Regionalne Organizacje Turystyczne.

Podczas akcji promocyjnej partnerzy będą się poruszali Berlin-Mobilem, którym zatrzymają się na poznańskim Starym Rynku i zaprezentują ciekawy program rozrywkowo-informacyjny, zawierający pokazy breakdance'u i wiele informacji oraz atrakcji. Biorący udział w polsko-niemieckim konkursie uczestnicy imprezy mogą wygrać atrakcyjne nagrody, a także poprzez świetną zabawę zdobyć wiedzę na temat regionu nad Odrą. Główną nagrodą jest wyjazd do Berlina.

Więcej szczegółów na temat „Sommer-Tour" Partnerstwa-Odra znajdziecie Państwo wkrótce na stronie internetowej visitBerlin.de/pl oraz oder-partnerschaft.eu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Berlin - Mobila w Poznaniu.

 

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki