Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Lato z Radiem dla najmłodszych
Aktualności
2013-07-13 / Lato z Radiem dla najmłodszych
Lato z Radiem to nie tylko skoczna polka

Już w niedzielę tuż po godzinie 16.00 specjalnie dla najmłodszych wystąpi Robi Show z piosenkami opartymi na tekstach Jana Brzechwy. Będą konkursy z nagrodami, zabawy w budowanie mostów, pociąg, hula-hop, puzzle XXL, a wszystko w towarzystwie klauna Richardo. Maskotką tegorocznej trasy koncertowej Lata z Radiem jest foczka, którą zobaczymy w postaci pluszowych zabawek różnych rozmiarów - do zdobycia w konkursach oraz do kupienia na stoisku organizatorów. Na dzieci będą czekać ogromne dmuchańce. Będzie można też skorzystać ze stałego placu zabaw, znajdującego się na Polach Marsowych. Ciekawie zapowiada się występ grupy Hamak Band.


Obok wielu stoisk sponsorów imprezy nie zabraknie też stoiska Miasta Kalisza - sto pierwszych rodzin, które się pojawią przy stoisku otrzyma gadżety promocyjne. Ci, którzy przyjdą później, będą potrzebowali trochę wiedzy o naszym mieście i szczęścia, by wygrać je w jednym z kilku konkursów.

Zapraszamy do zabawy!


Za BIM

zdjęcia: Lato z Radiem, Biuro Promocji Miasta

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki