Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Kalisz na trasie Lata z Radiem
Aktualności
2013-07-14 / Kalisz na trasie Lata z Radiem
Moc atrakcji dla małych i dużych, koncerty Lady Pank i Myslovitz, konkursy i tysiące nagród do wygrania - znane wszystkim Lato z Radiem 14 lipca zawita do Kalisza.
W niedzielę 14 lipca Lato z Radiem będzie nadawać audycje na żywo z Kalisza. Przed południem, od godziny 10.00 plenerowe studio będzie nadawać z Głównego Rynku. W tym czasie Kalisz pokaże się z jak najlepszej strony, by zachęcić słuchaczy z całej Polski do odwiedzenia naszego grodu. Przedstawimy kaliszan z pasją i sukcesami, opowiemy o atrakcjach turystycznych i ciekawych imprezach.

A od godziny 16.00 przeniesiemy się na Pola Marsowe (koło hali Arena), gdzie czas do godziny 23.00 wypełnią zabawy, konkursy, koncerty. Krótko po godzinie 16.00 rozpocznie się ponadgodzinny program dla najmłodszych słuchaczy - dla nich wystąpi m. in. Robi Show. Imprezę poprowadzi Roman Czejarek.

W konkursach na stoiskach radiowej Jedynki i sponsorów imprezy będzie można wygrać maskotki Lata z Radiem, sprzęt RTV i AGD, a nagrodą główną będzie samochód.

O godzinie 20.00 wystąpi zespół Myslovitz, a gwiazda wieczoru - Lady Pank - wejdzie na scenę po godzinie 21.00.

Na zakończenie letniego wieczoru, około godziny 22.30 rozpocznie się pokaz sztucznych ogni.

 


Za BIM

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki