Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Kulinarne bonusy w zamian za bilet
Aktualności
2013-07-24 / Kulinarne bonusy w zamian za bilet
W ramach akcji „Wybierz Kalisz na weekend” zapraszamy do skorzystania z promocji, jaką dla mieszkańców i turystów zorganizowali właściciele kaliskich lokali gastronomicznych.
Żeby skorzystać z pysznych niespodzianek należy zachować bilety na przejażdżkę zabytkowym autobusem i bryczką, a także na rejs łodzią Calisia lub na wejście na wieżę ratusza. Po pełnych wrażeń wycieczkach zachęcamy do udania się do wybranych kawiarni i restauracji. Wystarczy oddać zużyty bilet, żeby otrzymać słodką niespodziankę lub rabat.

Każdy lokal przygotował dla Państwa inną ofertę. Za jeden bilet można skorzystać tylko z jednej propozycji. Promocja, podobnie jak akcja „Wybierz Kalisz na weekend", potrwa do 31 sierpnia 2013 r.


Anabell Główny Rynek 9

Drodzy turyści, kochani kaliszanie, po zwiedzaniu Kalisza w ramach akcji „Wybierz Kalisz ne weekend" zapraszamy do naszej kawiarni na pyszne ciasto. W zamian za bilet, oferujemy Państwu 15% rabatu na porcję naszych wypieków.


Belle Epoque ul. Piskorzewska 1 (wejście od Głównego Rynku)

Dla wszystkich, którzy zwiedzą Kalisz w ramach akcji „Wybierz Kalisz na weekend" oferuję 10% rabatu na dowolne zamówienie.

Pozdrawiam, Jolanta Krzyżan, właścicielka kawiarni.

 

Cafe.Calisia.pl, al. Wolności 6

Drodzy Turyści, Drodzy Kaliszanie! Podczas zwiedzania naszego pięknego miasta w ramach akcji „Wybierz Kalisz na weekend", zapraszamy na coś smacznego i zdrowego: ZESTAW DNIA za 10 zł - czyli zupa krem oraz zdrowe, pełnoziarniste penne wraz z domową lemoniadą.
Naszymi smakami będziecie mogli cieszyć się na tarasie z pięknym widokiem na rzekę.
Serdecznie zapraszam, Renata Grycan menadżer Cafe.Calisia.pl


CandyKate Główny Rynek 13

Pełną wrażeń wycieczkę po Kaliszu warto zakończyć orzeźwiającą lemoniadą, którą kawiarnia zaserwuje gratis do dowolnego zamówienia. Zapraszam serdecznie, Natalia.

 


Kaliszfornia, Główny Rynek 19

Wybierz Kalisz na weekend! I wybierz Kaliszfornię! Wszystkim w ramach tej akcji oferujemy 10% rabatu na dowolne zmówienie.
Pozdrawiam i zapraszam, Waldemar Ratajczak, menedżer restauracji Kaliszfornia.

 


Komoda, ul. Niecała 6a

W ramach akcji „Wybierz Kalisz na weekend" za okazaniem biletu oferujemy Gościom, którzy wybiorą dowolne danie dostępne w naszej karcie menu otrzymają filiżankę kawy z wyjątkowego, magicznego ekspresu.
Zapraszam i pozdrawiam, Mariusz Marciniak

 

Marrone Aleja Wolności 2

Zapraszamy do nas! Każdemu, kto po wycieczce posili się w naszym lokalu, bezpłatnie zaserwujemy pyszny deser Melba. Zapraszamy! Ekipa restauracji.


Pałac Tłokinia, Tłokinia Kościelna, ul. Kościelna 46

My również chętnie przyjmiemy Państwa w swoich progach. Dla wszystkich, którzy skorzystają z akcji „Wybierz Kalisz na weekend" przygotowaliśmy rabat. Otóż w naszej restauracji wykorzystany bilet upoważnia dwie osoby do skorzystania z 20% zniżki na dowolny posiłek, dostępny w karcie menu Restauracji Pałac Tłokinia. Zapraszamy serdecznie!


Parada Smaków, ul. Franciszkańska 7 (wejście od ul. Śródmiejskiej)

Podczas zwiedzania Kalisza, warto znaleźć chwilę na odpoczynek przy pysznym Cappuccino, które zaserwujemy Państwu do dowolnego zamówienia.

Zapraszamy w imieniu właścicielki lokalu Anny Parady.


Retro Wanatówka, ul. Łazienna 6b

Zapraszamy na „Kaliskie pierogi babci Jadzi", na które oferujemy 50% rabatu wszystkim, którzy zwiedzą nasze miasto w ramach akcji „Wybierz Kalisz na weekend".


San Remo, Śródmiejska 2

20% rabatu na lody i desery lodowe proponuję wszystkim tym, którzy zapragną odpocząć po pełnej gorących wrażeń wycieczce

Zapraszam, Tomasz Kościelak, właściciel kawiarni.


Texas, Główny Rynek 14

Zapraszam do Kalisza i przy okazji do restauracji Texas na pyszny obiad.

W ramach akcji „Wybierz Kalisz na weekend" oferuję 15 % rabatu na dania obiadowe,

W przypadku grup zorganizowanych bardzo proszę o wcześniejszą rezerwację (tel. 530 151 888).

Pozdrawiam, Michał Czekaniak Menedżer restauracji Texas


Lokale gastronomiczne, które chciałyby dołączyć do naszej akcji, prosimy o kontakt z Katarzyną Ignasiak z Biura ds. Promocji Miasta i Współpracy Międzynarodowej w UM w Kaliszu (tel. 62 7654468).Za BIM

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki