Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » III Edycja Konkursu za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki
Aktualności
2013-04-10 / III Edycja Konkursu za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu rozpoczął nabór zgłoszeń do III Edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki.
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu rozpoczął nabór zgłoszeń do III Edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki. Celem inicjatywy jest uhonorowanie najzdolniejszych studentów, stymulowanie zainteresowania tematyką turystyki oraz pogłębianie wiedzy o turystyce w województwie wielkopolskim.

Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich napisanych w języku polskim i obronionych w latach 2011 - 2013 na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych położonych na terenie całego kraju. Do Konkursu kwalifikują się prace koncentrujące się na tematyce związanej przestrzennie z województwem wielkopolskim, które na egzaminie magisterskim ocenione zostały przynajmniej na ocenę dobrą. Dla autorów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe w wysokości 5.000 zł, 3.000 zł i 2.000 zł.

Prace zgłaszać mogą autorzy prac samodzielnie oraz, za zgodą autorów, szkoły wyższe i promotorzy (każda szkoła wyższa może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac). Prace, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do 2 września 2013 r. osobiście lub drogą pocztową na adres:

Departament Sportu i Turystyki

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

ul. Piekary 17, 61-823 Poznań

(Uwaga! Decyduje data wpływu do siedziby Departamentu).

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.umww.pl (Dział: „Turystyka") - bezpośredni link:

http://www.umww.pl/turystyka/konkurs-o-nagrode-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego-za-najlepsza-prace-magisterska-z-zakresu-turystyki.html

 

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki