Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Kalisz obecny na targach MTP
Aktualności
2013-03-20 / Kalisz obecny na targach MTP
W weekend 16-17 marca 2013 r. po raz czwarty odbyły się targi skierowane dla osób dojrzałych zwanych „aktywnymi 50+

We wszystkich dotychczasowych edycjach imprezy udział wzięło już ponad 10 tys. zwiedzających. Co ważne na poznańskich targach gościło Miasto Kalisz. Targi „Aktywni 50+" od 2010 roku stanowią świetną okazję do zapoznania się osób po 50 roku życia z coraz to bardziej urozmaiconą ofertą skierowaną tylko i wyłącznie dla tej grupy docelowej.
Podczas dwudniowej imprezy seniorzy mieli, bowiem w czym wybierać! Wystawcy z całej Polski przeprowadzali m. in. warsztaty tematyczne, pokazy nordic walking, przeróżnych gier i zabaw w grupach. W dwóch halach wystawienniczych MTP „Aktywni 50+" mogli skorzystać z porad dotyczących nowych technologii, wziąć udział w kursach pierwszej pomocy, warsztatach pamięci, rysowania portretów, a także badań profilaktycznych i konsultacji lekarskich.
Na stoisku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, na którym obecne było również Miasto Kalisz największym powodzeniem cieszył się numer czasopisma Kalisia Nowa w całości poświęcony aktywnemu wypoczynkowi w najstarszym mieście w Polsce oraz nasze rodzime Andruty Kaliskie. Podczas targów wiele osób wyraziło zainteresowanie odwiedzeniem regionu kaliskiego. Na stoisku można było zaczerpnąć informacji na temat ciekawych miejsc rekreacyjnych w Kaliszu i najważniejszych zabytków.

 

 

 

 

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki