Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wiedeńskie nastroje w Antoninie
Aktualności
2013-01-02 / Wiedeńskie nastroje w Antoninie
Repertuaru Straussa, Lehara, Offenbacha i innych kompozytorów związanych z XIX-wiecznym Wiedniem będzie można posłuchać w Pałacu Myśliwskim w Antoninie podczas koncertu noworocznego “Wiedeńskie nastroje”Koncert odbędzie się w niedzielę, 27 stycznia.

Repertuar koncertu obejmuje najsłynniejsze utwory (fragmenty operetek, pieśni, miniatury skrzypcowe oraz transkrypcje uwertur) kompozytorów austriackich i europejskich związanych z XIX-wiecznym Wiedniem (J. Straussa, F. Kreislera, F. Lehara, E. Kalmana, J. Offenbacha i in.). Prowadzenie koncertu Krystyna Pietranek-Kulis.

Wykonawcami będą:
Sekstet Instrumentalny pod kierunkiem Adama Manijaka
JOLANTA BOBRAS - sopran (Teatr Wielki w Łodzi)
ANNA KUTKOWSKA-KASS - sopran koloraturowy (Teatr Narodowy w Warszawie)
ROMUALD SPYCHALSKI - tenor (były solista Teatru Wielkiego w Poznaniu)
ANDRZEJ ŁABECKI - skrzypce (Filharomnia Łódzka, laureat Konkursu Wieniawskiego)

BILETY w cenie: 45 zł parter (I sektor), 40 zł parter (II sektor), 30 zł - I i II galeria (rząd 1), 25 zł - I i II galeria (rząd 2) w kasie Pałacu Myśliwskiego w Antoninie, tel. 62, 734 83 00 i Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6, tel. 62 765 25 52.

AUTOKARY dla publiczności: w Kaliszu, Plac Bogusławskiego o godz. 15.30; w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Wolności 29, o godz. 16.00.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki