Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Spiżarnia Kaliska 2012 w Centrum Informacji Turystycznej
Aktualności
2012-11-19 / Spiżarnia Kaliska 2012 w Centrum Informacji Turystycznej
Wszystkich miłośników domowych przetworów zapraszamy do udziału w drugiej edycji kulinarnego konkursu „Spiżarnia Kaliska

Konkurs organizowany jestwspólnie przez Agencję Promocji Miasta - właściciela portalu http://www.kulinarnykalisz.pl oraz Miasto Kalisz.

Po ubiegłorocznej, pierwszej edycji konkursu, która spotkała się z dużym zainteresowaniem, organizatorzy ogłaszają kolejną jego odsłonę. 

Konkursowe przepisy oceniane będą w trzech kategoriach: przetwory z owoców, przetwory z warzyw oraz nalewki. Ta ostatnia  została dodana po ubiegłorocznych doświadczeniach, w wyniku sugestii uczestników konkursu.

Konkurs potrwa do 5 grudnia. Do tego dnia osoby zainteresowane  mogą dostarczyć swój przepis wraz z gotowym produktem do siedziby Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu przy ul. Zamkowej.

Rozwiązanie Konkursu połączone z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się 7 grudnia o godz.16.00 w siedzibie  Centrum Informacji Turystycznej.

Regulamin konkursu znajduje się w załączniku, a także na  stronie: http://www.kulinarnykalisz.pl. Tam tez zainteresowane osoby mogą przekazywać przepisy na tradycyjne potrawy z regionu kaliskiego, które staną się bazą do zaplanowanych na  rok przyszły warsztatów kulinarnych.

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki