Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Spotkanie z reżyserem filmowym i telewizyjnym Sławomirem Pstrongiem
Aktualności
2012-11-14 / Spotkanie z reżyserem filmowym i telewizyjnym Sławomirem Pstrongiem
Spotkanie dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 14 listopada o godz. 17.00 w Cafe Calisia przy Al. Wolności.

Sławomir Pstrong przyjedzie nad Prosnę na zaproszenie Centralnego  Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej, gdzie spotka się się ze słuchaczami i funkcjonariuszami Ośrodka.
Otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie zaplanowano na 14 listopada na godz. 17.00 w Cafe Calisia przy Al.Wolności.
Uczestnicy spotkania zobaczą film „Plan", którego S. Pstrong  jest reżyserem. Wstep na spotkanie jest bezpłatny.

 Sławomir Pstrong urodził się 29 grudnia 1975 roku w Skórczu na Kociewiu. Jest absolwentem Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Swój film dyplomowy pt. „T-Rex" realizował pod kierunkiem Jerzego Stuhra i Filipa Bajona. Jego debiut fabularny to film „Cisza" zrealizowany przez TVN w ramach cyklu „Prawdziwe historie". Film ten był prezentowany na wielu festiwalach. Ostatnio otrzymał nagrodę Festiwalu Filmów Górskich. Sławomir Pstrong reżyseruje również filmy niezależne - „Plan" był wielokrotnie nagradzany - oraz seriale telewizyjne.  

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki