Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Kalisz w rytmie reggae
Aktualności
2012-10-24 / Kalisz w rytmie reggae
W najbliższy weekend w kaliskim klubie studenckim zagoszczą największe gwiazdy plskiej sceny reggae- Maleo Reggae Rockers i Jamal

Jako pierwszy, już w piątek 26 października o godz. 20:00, wystąpi Maleo Reggae Rockers. Zespół został założony w 1997 roku przez Dariusza "Maleo" Malejonka. W 1998 roku wydał on swoją pierwszą Za-Zu-Zi, a 21 listopada 2006 roku ukazała się druga studyjna płyta zespołu pt. Reggaemova. Trzecia studyjna płyta Addis Abeba ukazała się 3 sierpnia 2009 roku. Maleo Reggae Rockers wystąpił podczas czterec Przystanków Woodstok - w 2002 i 2003roku w Żarach oraz w 2006 i  2010 w Kostrzynie nad Odrą. 12 lipica 2012 roku, zespół wystąpił w Dębowcu na XXV Międzynarodowym Saletyńskim Spotkaniu Młodych.

 

Zaś w niedziele 28 października  zawita zespół JAMAL. Koncert w kaliskim klubie to jedno z 16 miejsc na jesiennej mapie koncertowej zespołu. Start imprezy zaplanowany jest na godz. 20:00.

Zespół JAMAL to mix muzycznych stylów. Sami muzycy określają swoją działalność jako urban music. Dorobek muzyczny JAMAL to dwie świetnie przyjęte płyty - debiutancka „Rewolucje", która, ukazała się na rynku w 2005 r. i „Urban Discotheque" z 2008 r. pełna rozbujanych, energetycznych kompozycji.

Koncert w Klubie POD MUZAMI to okazja, by bawić się w rytm najbardziej znanych i lubianych utworów zespołu, w tym najnowszego singla „DEFTO".

 

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki