Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Kalisz na targach "Tour Salon" w Poznaniu
Aktualności
2012-10-23 / Kalisz na targach "Tour Salon" w Poznaniu
W dniach od 24-27 X 2012 nasze miasto będzie gościło na XXIII już Targach Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon" w Poznaniu.

 W dniach od 24-27 X 2012 nasze miasto będzie gościło na XXIII już Targach Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon" w Poznaniu. Pod jednym dachem wystawowym znajdzie się tam wielu przedstawicieli wielu krajów, a także wszystkich regionów Polski.

Wśród prezentujących się najważniejszych miast Polski będzie również Kalisz, który zaprezentuje się poprzez liczne wydawnictwa, gadżety i rzymski wóz kupiecki - symbol związku miasta ze Szlakiem Bursztynowym.

Wóz ten udostępniony będzie dla odwiedzających targi na zaproszenie władz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Promocja Kalisza na targach obejmie prezentację Zawodzia oraz innych zabytków i ciekawych miejsc wypoczynku i rozrywki w Kaliszu, jak np. Kaliski Park Wodny, z wieloma atrakcjami rekreacyjno- sportowymi. Na stoisku Kalisza będzie można również wygrać nagrody w konkursie wiedzy o najstarszym mieście w Polsce.

Kaliskie atrakcje prezentowane będą na zawsze gościnnym stoisku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, której to Miasto Kalisz jest członkiem. Zapraszamy do stoiska 189 w pawilonie nr 5. 

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki