Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » 1. edycja Konkursu Fotograficznego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego
Aktualności
2012-07-11 / 1. edycja Konkursu Fotograficznego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego
Celem Konkursu jest zwrócenie uwagi na piękno województwa wielkopolskiego, jego walory naturalne oraz atrakcje turystyczne
 

Formuła konkursu jest otwarta. Udział w nim może wziąć każdy miłośnik fotografii i aktywnego wypoczynku. Wystarczy zgłosić swoją pracę konkursową do jednej z trzech kategorii: Zabytkowe obiekty, Atrakcje przyrodnicze, Turystyka aktywna.

Prace zgłoszone do konkursu oceniane będą przez Kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, a przede wszystkim środowiska fotografów. Dla laureatów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe:

I miejsce - 2 500 zł,

II miejsce - 1 500 zł,

III miejsce - 1 000 zł.

 

Prace konkursowe, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do dnia 7 września 2012 r. (decyduje data wpływu do siedziby Departamentu) osobiście lub droga pocztową na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Departament Sportu i Turystyki

ul. Piekary 17, 61-823 Poznań z dopiskiem „Konkurs fotograficzny".

 

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie http://www.umww.pl/turystyka/konkurs-fotograficzny-o-nagrode-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego.html.

Zachęcamy do zapoznania się z nimi i udziału w konkursie.

 

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki