Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Jarmark wielkanocny ˗ zaproszenie dla wystawców
Aktualności
2020-02-24 / Jarmark wielkanocny ˗ zaproszenie dla wystawców
Dzieła sztuki rękodzielniczej, smaczne potrawy i napoje, a nawet rośliny i krzewy ogrodowe ˗ wszystko, co kojarzy się ze świętami wielkanocnymi, wiosną ˗ Miasto pragnie zaproponować mieszkańcom. Dlatego zapraszamy regionalnych producentów, restauratorów do zgłaszania swoich ofert handlowych.

W tym roku kaliski jarmark wielkanocny odbędzie się od 3 do 10 kwietnia 2020 roku. Działalność handlowa oraz gastronomiczna będzie odbywać się w godzinach: piątek ˗ od 15.00 do 20.00, sobota, niedziela ˗ od 10.00 do 20.00, poniedziałek-czwartek, od 12.00 do 20.00.

Na jarmark zapraszamy firmy produkujące wyroby regionalne (spożywcze i rękodzielnicze), stowarzyszenia, restauratorów, którzy w swojej ofercie posiadają potrawy oraz napoje regionalne, wytwórców przedmiotów sztuki, dawnych wyrobów użytkowych, związanych ze świętami, wiosną, a także roślin, krzewów ogrodowych.

Udział w jarmarku jest bezpłatny! Prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej z dokładnymi informacjami oraz ewentualnie fotografią wyrobów.

Serdecznie zapraszamy do Kalisza, w którym żyją ludzie otwarci na świat, pogodni, dumni ze swego miasta z bogatą historią i ciekawą teraźniejszością!

W załącznikach publikujemy regulamin imprezy i kartę zgłoszenia.

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki