Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuFoursquare - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe 16-18 marca
Aktualności
2018-03-16 / Wydarzenia weekendowe 16-18 marca
zapraszamy do udziału
Nadchodzący weekend w Kaliszu dostarczy niezapomnianych wrażeń fanom piłki ręcznej, którzy z niecierpliwością wyczekują sobotniego starcia MKSu Energii Kalisz z Gwardią Opole. Tradycyjnie wspieramy naszą drużynę i liczymy na wspaniałe, sportowe widowisko.
W Kaliszu nie zabraknie także ciekawych wydarzeń muzycznych. Jednym z nich z pewnością będzie koncert symfoniczny "Arcydzieła Beethovena". Koncert już w ten piątek, w sali koncertowej Filharmonii Kaliskiej. Kolejna propozycja to VIII edycja Festiwalu Piosenki Żydowskiej i Izraelskiej Shalom, która odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki. Ponadto w ramach Dni Św. Patryka w Kaliszu, zagra zespół SCHOOL JAZZ MESSENGERS.
Dla miłośników teatru - komedia "Kłamstwo" w reżyserii Wojciecha Malajkata i w gwiazdorskiej obsadzie. W auli UAM zobaczymy między innymi Joannę Liszowską, Izabelę Kunę oraz Piotra Szwedesa. Serdecznie zapraszamy! Orócz tego spektakle: "O dziewczynce, która podeptała chleb", "NIEBOskłon" oraz "Podwyżka". Do zobaczenia w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego.
Polecamy Państwa uwadze także pozostałe wydarzenia weekendowe, dostępne w załączonym pliku PDF.
Życzymy udanego weekendu.
Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki