Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe 9-11 marca 2018
Aktualności
2018-03-09 / Wydarzenia weekendowe 9-11 marca 2018
Zapraszamy do udziału
Weekend zaczynamy od Pań, dla których z okazji Dnia Kobiet przygotowano ciekawe propozycje kulturalne. W ten piątek zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Izy Połońskiej i Adama Rymarza. Tego samego dnia w restauracji Roma, odbędzie się recital Michelle Bradshaw. Polecamy i życzymy niezapomnianych wrażeń.
Nadchodzący weekend w Kaliszu to także wydarzenia sportowe. W sobotę mecz PGNiG Superligi piłki ręcznej, w którym to nasz MKS Energa Kalisz podejmować będzie zespół NMC Górnik Zabrze. Trzymamy kciuki za naszych szczypiornistów! Nie mniejsze emocje czekają fanów piłki nożnej, którzy tego samego dnia dopingować będą piłkarzy KKSu Kalisz. Przeciwnikiem będzie zespół Bałtyku Gdynia. Miłośników aktywnego wypoczynku zachęcamy do wzięcia udziału w biegu "Smerfna Piątka" oraz w Parkrun, cyklicznym biegu odbywającym się w każdą sobotę.
Wśród nadchodzących wydarzeń weekendowych nie mogło zabraknąć propozycji teatralnych. W Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego spektakle: "7 minut" oraz "Kolacja dla Głupca". W auli UAM - spektakl "Przygoda z ogrodnikiem". Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi propozycjami weekendowymi, dostępnymi w załączonym pliku pdf.
Życzymy udanego weekendu.
Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki