Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Gra Miejska
Aktualności
2018-03-06 / Gra Miejska
Tajemnice Bolesława i Jolanty
Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu pragnie zaprosić do wzięcia udziału w grze miejskiej, która zabierze Państwa w wędrówkę szlakiem średniowiecznych zabytków najstarszego miasta w Polsce. Trasę należy przejść w oparciu o wskazówki zawarte w książeczce gry miejskiej. Początek i koniec trasy: Ratusz, Główny Rynek 20. Odgadnięte hasło zapisać w odcninku książeczki - kuponie, który należy wrzucić do skrzynki, znajdującej się w Ratuszu lub CIT. Każdy poprawnie wypełniony kupon weźmie udział w losowaniu nagród, które odbywać się będzie raz w miesiącu do sieprnia 2018 roku. Szczęśliwych zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie, a wyniki losowania zostaną umieszczone na https://pl-pl.facebook.com/CIT.Kalisz/ w ostatni weekend każdego miesiąca.
Gra wydana przez Bractwo Rycerskie Ziemi Kaliskiej CETC i sfinansowana ze środków budżetowych Miasta Kalisza. Książeczki z grą miejską "Tajemnice Bolesława i Jolanty" dostępne w Centrum Informacji Turystycznej na ulicy Chodyńskiego 3 (wejście od ulicy Zamkowej).

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki