Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe 12-14 stycznia 2018
Aktualności
2018-01-12 / Wydarzenia weekendowe 12-14 stycznia 2018
Zapraszamy do udziału
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniach nadchodzącego weekendu, bogatego w propozycje kulturalne i sportowe. Już w piątek 12 stycznia LIMBOSKI SOLO vs David Bowie - koncert podczas którego zaprezentowane zostaną największe przeboje David'a Bowie'go w nowej aranżacji. Jest to pierwsza edycja nowego, ogólnopolskiego cyklu koncertowego "Słuchaj Więcej. Tego nie można przegapić!
Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego zaprasza na spektakl "Kolacja dla Głupca" w reżyserii Bartosza Zaczykiewicza, który odbędzie się w piątek oraz w sobotę.
Fani piłki siatkowej czeka weekend pełen wrażeń. Rozpoczynamy meczem I ligi siatkówki kobiet, w którym to liderki tabeli MKS Calisia Kalisz podejmować będzie MKS E.Leclerc Radomka Radom. Starcie obu drużyń w piątek. Dzień później zagrają siatkarze Energi MKS Kalisz a ich przeciwnikami będzie zespół SPS Słupca. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę MKSu Kalisz. W sobotę warto także wybrać się na mecz III ligi siatkówki mężczyzn. Zagrają MUKS Jantar Kalisz i GLKS Janków Przygodzki.
W Niedzielę w całej Polsce jak co roku zagra "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy". W Kaliszu z tej okazji przygotowano rozmaite wydarzenia i atrakcje. Klub Biegacza z Wrześni zachęca do udziału w biegu w ramach "Sztafety Światełko do Nieba", który odbędzie się w Parku Miejskim. Podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kaliszu zagrają między innymi Krzysztof K.A.S.A. Kasowski oraz zespół Red Lips.
Zachęcamy także do wzięcia udziału w licytacjach. Jednym z przedmiotów aukcji jest przekazana przez Prezydenta Miasta Kalisza, koszulka Marcina Gortata z autografem! Dochód z licytacji zostanie przekazany "Dla Wyrównywania Szans w Leczeniu Noworodków".
Życzymy wspaniałego weekendu!
Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki