Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Rozśpiewani uczniowie w Kolegium
Aktualności
2011-12-09 / Rozśpiewani uczniowie w Kolegium
Młodzież szkół ponadgimnazjalnych z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i Krotoszyna jest wyjątkowo rozśpiewana, o czym świadczy liczny udział uczniów w konkursie karaoke piosenek w języku angielskim organizowanym przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych

Rozśpiewani uczniowie w Kolegium

Młodzież szkół ponadgimnazjalnych z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i Krotoszyna jest wyjątkowo rozśpiewana, o czym świadczy liczny udział uczniów w konkursie karaoke piosenek w języku angielskim organizowanym przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Kaliszu.

Zainteresowanie konkursem, który odbył się 6 grudnia 2011r., przerosło oczekiwania organizatorów - wpłynęło 27 zgłoszeń, zarówno indywidualnych, jak i w duetach. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych. Dlatego też jury, wybierając zwycięzców, nie miało łatwego zadania.

W kategorii DUETY pierwsze miejsce zajęły Oliwia Bednarz i Angelika Jarczewska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kaliszu. Miejsce drugie zajęli Piotr Porada i Martyna Strychalska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kaliszu.

W kategorii SOLISTÓW zwyciężyła Sandra Brucheiser z IV Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim. Miejsce drugie zajęły ex aequo Martyna Michalak z III Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu i Marta Nielaba z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kaliszu. Miejsce trzecie przypadło uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu - Patrycji Lewandowskiej.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Każdego z uczestników obdarowano drobnym upominkiem książkowym. Nie zabrakło również materiałów dla nauczycieli - opiekunów śpiewających uczniów.

Publiczność bawiła się świetnie, śpiew słychać było również w czasie przerwy - w oczekiwaniu na decyzję jury. Mamy nadzieję, że uczestnicy, podobnie jak organizatorzy, będą wspominać mile ten rozśpiewany Mikołajkowy dzień.

 Za NKJO

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki