Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wielkanocny zając w muzeum
Aktualności
2017-04-08 / Wielkanocny zając w muzeum
Kontynuując tradycję wielkanocnego poszukiwania zająca wielkanocnego już po raz drugi Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej zaprasza do wspólnego rodzinnego spędzenia czasu z historią w Poniedziałek Wielkanocny.
Po co szukać igły w stogu siana, skoro szukanie zająca z historią jest dużo ciekawsze? Jak bardzo? Z myślą o najbardziej wytrwałych tropicielach zajęcy Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej przygotowało ciekawe nagrody. Wśród różnych atrakcji będzie m.in. możliwość zdobycia jednorazowych voucherów rodzinnych do Parku Wodnego w Kaliszu i do Kręgielni, do kina Cinema 3D, a także nagród rzeczowych ufundowanych przez Wydawnictwo Martel i producenta Crispy Natural Kalisz.

Zajączek wielkanocny odwiedzi muzeum w Kaliszu po raz drugi. Podczas wydarzenia będzie możliwość poznania artefaktów kaliskiego muzeum. Zabawa tego dnia polegała będzie na rozwiązaniu zagadek w krzyżówce, a poprawnie uzupełnione rozwiązania upoważniać będą do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Każdy los wygrywa. Na uczestników czekają niespodzianki - słodkie i nie tylko upominki.
Zabawa rozpocznie się w Poniedziałek Wielkanocny - 17 kwietnia, czyli drugi dzień świąt o 10.30, a zakończy o 14.30. Wstęp do muzeum w tym dniu będzie bezpłatny.

za: MOZK

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki