Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny
Aktualności
2017-04-01 / Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny
Taniej w weekend w Kaliszu
 

Druga edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną. Odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 r.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.W Kaliszu partnerem akcji jest Komoda Club Residence znajdujący się przy ulicy Niecałej 6.

W najbliższy weekend będzie można również skorzystać z dodatkowej oferty promocyjnej (zniżki 30%) w dwóch kaliskich lokalach. Caffe Columbus znajdująca się przy ulicy Kanonickiej 1 oferować będzie kawy podstawowe o 30% taniej.
Drugim lokalem jest Piwnica Ratuszowa Restauracja Bożena Waszak gdzie na wybrane produkty rabat wynosi również 30 %.
Zachęcamy do skorzystania z oferty. Jednoczeście zapraszamy na kolejne weekendy, którym towarzyszyć bedą akcje rabatowe (najbliższy to 3 i 4 czerwca podczas Nocy Kultury).Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki