Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Ferie w Teatrze
Aktualności
2017-02-01 / Ferie w Teatrze
Kaliski teatr zaprasza dzieci do wspólnych zabaw twórczych.
Ferie w Teatrze to czas odkrywania tajemnic Kalisza. Do teatralnej przygody zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Można wziąć udział w pojedynczych zajęciach lub w całym cyklu.

Środa 08 lutego 2017 r. godz. 10.00–13.00
KALISKIE OPOWIEŚCI
Czy słyszeliście opowieść o kaliskich lochach znajdujących się pod miastem? Czy wiecie dlaczego Kalisz dawniej nazywany był ''polską Wenecją''? Czy znacie dziwne losy ulicy Rzeźniczej? Te i inne tajemnice miasta odkryjemy podczas warsztatów pedagogiczno-teatralnych już w środę!
Czwartek 09 lutego 2017 r. godz. 10.00–13.00
WARSZTATY ANIMACJI LALKI CIENIOWEJ
Czy lubicie rzucać cienie na ścianie? Czy wiecie jak w prosty sposób zrobić teatralną lalkę? Przy pomocy techniki teatru cieni opowiemy historie skrywane przez Kalisz. Warsztaty to wspólna zabawa z dźwiękiem, kształtem i kolorem!
Piątek 10 lutego 2017 r. godz. 10.00–13.00
POKAŻ NAM SWÓJ KALISZ – WARSZTATY GRAFIKI TRADYCYJNEJ
Jaki jest Twój Kalisz? Co Twoim zdaniem jest najważniejsze w mieście? Jak to pokazać? Warsztaty są okazją do zaprojektowania szablon ów i stworzenia własnych grafik dotyczących Kalisza.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy w Biurze Obsługi Widza (tel. 62 760 53 10 e-mail: bow@teatr.kalisz.pl).
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki