Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Ferie zimowe w Kaliszu
Aktualności
2017-01-23 / Ferie zimowe w Kaliszu
Urząd Miejski w Kaliszu zaprasza dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych do wspólnej zabawy podczas nadchodzących ferii zimowych.

Od poniedziałku do piątku, od 30 stycznia do 5 lutego, w godz. 8.00 – 15.00, w salach świetlicowych i gimnastycznych szkół podstawowych nr: 1, 16, 17 i 18 odbędą się zajęcia otwarte – gry, zabawy, zajęcia sportowe. Uczestnictwo dzieci w proponowanych zajęciach można zgłaszać do 27 stycznia 2017 r., telefonicznie, osobiście lub mailowo (w tytule maila należy wpisać: ''ferie w mieście'') w sekretariatach szkół. 


Zajęcia w czasie ferii zimowych organizuje także Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu:
1. tydzień: Akademia Kilkulatka dla dzieci z Kalisza w wieku od 6 do 10 lat. Zajęcia będą odbywać się w MDK od 30 stycznia do 3 lutego 2017, w godz. od 10.00 do 13.00. W programie zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne, sportowe, ''Bal z Babcią i Dziadkiem'' oraz wyjście do teatru. Wymagane wcześniejsze zapisy w sekretariacie MDK.
2. tydzień: XXXIX Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzyki Dawnej ''Schola Cantorum'' Kalisz 2017, na którego wszystkie imprezy: koncerty, przesłuchania, wystawy serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Kalisza – wstęp wolny.

za: Miasto Kalisz

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki