Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Konkurs - zaprojektuj logo kaliskiego Roku Stefana Szolc-Rogozińskiego
Aktualności
2016-12-03 / Konkurs - zaprojektuj logo kaliskiego Roku Stefana Szolc-Rogozińskiego
Zapraszamy do udziału w konkursie na logo kaliskiego Roku Stefana Szolc-Rogozińskiego organizowanego przez Miasto Kalisz. Konkurs adresowany jest do uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczelni wyższych.

Rada Miejska Kalisza podjęła uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2017 Rokiem Stefana Szolc-Rogozińskiego. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Spotkała się z życzliwym przyjęciem takich autorytetów w dziedzinie afrykanistyki, jak dr hab. Jacek Łapott, prof. US, który zgodził się przewodniczyć pracom Komitetu Organizacyjnego.

Mając na uwadze potrzebę nadania obchodom godnej, interesującej dla mieszkańców Kalisza formuły oraz realizację celu nadrzędnego, jakim jest popularyzacja osiągnięć kaliskiego podróżnika z końca XIX wieku do współtworzenia kalendarza wydarzeń, które złożą się na całoroczne obchody, zaproszono wiele instytucji i organizacji.

Uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów Miasto Kalisz zaprasza do udziału w konkursie na logo kaliskiego Roku Stefana Szolc-Rogozińskiego. Wybrany znak graficzny zostanie wykorzystany w materiałach promujących działania składające się na obchody. Projekty zostaną ocenione przez członków Komitetu Obchodów Roku Stefana Szolc-Rogozińskiego w Kaliszu. Pod uwagę będą brane następujące kryteria: oryginalność znaku, łatwość zapamiętywania, czytelność i funkcjonalność projektu, estetyka wykonania projektu. Prace należy składać do 31 grudnia 2016 roku – regulamin konkursu w załączniku.

Tekst za: Iwona Cieślak, Wydział Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki