Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Tylko kilka dni pozostało do wzięcia udziału w konkursie "Spiżarnia Kaliska"
Aktualności
2011-11-07 / Tylko kilka dni pozostało do wzięcia udziału w konkursie "Spiżarnia Kaliska"
Miłośników gotowania i robienia domowych przetworów zapraszamy do udziału konkursie „Spiżarnia Kaliska”. Na autorów najciekawszych przepisów czekają atrakcyjne nagrody.

Miłośników gotowania i robienia domowych przetworów zapraszamy do udziału  konkursie „Spiżarnia Kaliska". Na autorów najciekawszych przepisów czekają atrakcyjne nagrody.  

Schyłek lata to najlepszy czas na zapełnienie domowych spiżarni. Własnoręcznie przygotowane przetwory z owoców i warzyw smakują przecież najlepiej. Ich degustacja to nie tylko przyjemność dla podniebienia, ale też miłe wspomnienie słonecznych, letnich dni. Wszystkich amatorów robienia domowych przetworów zapraszamy do udziału w naszej kulinarnej zabawie - konkursie organizowanym wspólnie przez  Agencję Promocji Miasta-właściciela portalu www.kulinarnykalisz.pl oraz Miasto Kalisz.

Konkurs potrwa miesiąc, od 10 października do 10 listopada. W tym czasie każdy z uczestników może zgłosić swój przepis przesyłając go drogą elektroniczną na adres  portal@kulinarnykalisz.pl bądź na adres Centrum Informacji Turystycznej: it@um.kalisz.pl. Mile widziane będą zdjęcia przetworów, a nawet same wyroby, które można dostarczyć do siedziby CIT-u przy ul. Zamkowej. Konkursowe parce oceniane będą w dwóch kategoriach: przetwory z owoców i przetwory z warzyw. Spośród autorów najciekawszych przepisów wyłonimy 6 laureatów, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów - Salon Zdrowia i Urody Yasumi oraz Firma PAWO.

Zapraszamy do udziału.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki