Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Food Truck Festiwal
Aktualności
2016-08-22 / Food Truck Festiwal
Po raz drugi zagości w Kaliszu Food Truck Festiwal - od piątku 26 sierpnia do niedzieli 28 sierpnia mobilne punkty gastronomiczne staną na deptaku przy ul. Śródmiejskiej i Złotej.
W piątek 26 sierpnia o godz. 18.00 pojazdy serwujące jedzenie wezmą udział w paradzie. Próbować specjałów kuchni z wielu zakątków świata będzie można w sobotę i niedzielę od godziny 11.00. 27 sierpnia oferta gastronomiczna mobilnych punktów gastronomicznych ma być dostępna do 21.00, natomiast dzień później, do 18.00. Organizatorzy nie wykluczają jednak, w przypadku dużego zainteresowania przedsięwzięciem, przedłużenia imprezy.

Smakosze mogą spodziewać się m.in. specjałów kuchni amerykańskiej, belgijskiej, koreańskiej, tajlandzkiej i polskiej. Nie zabraknie oczywiście słodyczy. Na drugiej edycji Food Truck Festiwalu pojawią się także specjaliści od kuchni historycznej. Właściciele mobilnych jadłodajni będą serwować m.in. różne rodzaje pierogów, kanapek, burgerów, tortilli, czy tradycyjnych zapiekanek.

za: Tomasz Staszczyk

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki