Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wystawa fotografii w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej
Aktualności
2016-07-29 / Wystawa fotografii w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej
Przyjeżdżają, fotografują i odnajdują nieznane oblicze miasta – tak w skrócie mówią o sobie uczestnicy Ogólnopolskich Plenerów Fotograficznych FujiKlub. Tegoroczny XV Plener Fotograficzny Fujiklub odbywa się w dniach 22-30 lipca w Kaliszu.
FujiKlub.pl jest internetową społecznością zrzeszającą zarówno fotoamatorów, jak i profesjonalnych fotografów, która spotyka się nie tylko w świecie wirtualnym, ale również realnym. Od 2009 roku odbywają się bowiem Plenery Fotograficzne FujiKlub, których głównym celem jest wspólne fotografowanie miejsc i odkrywanie ich z innej perspektywy. Uczestnikami plenerów są osoby w różnym wieku, tak z Polski, jak i z zagranicy a wszystkich łączy wspólna pasja fotografowania. Podczas XV Pleneru Fotograficznego FujiKlub.pl uczestnicy odwiedzą Kalisz i jego okolice.

Wernisaż poplenerowej wystawy fotografii odbędzie się 30 lipca o godz. 15:00 w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej w Kaliszu.
Wystawa czynna będzie do 19 sierpnia.


Za: Dział Promocji MOZK
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki