Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wernisaż wystawy z cyklu: "Pasje Kaliszan"
Aktualności
2011-10-25 / Wernisaż wystawy z cyklu: "Pasje Kaliszan"
Już dzisiaj o godz. 16:00 w Centrum Informacji Turystycznej Pan Bogusław Monczyński zaprezentuje swoją kolekcję odznak krajoznawczych oraz opowie kilka ciekawych historii o swojej pasji. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Bogusław Monczyński jest znanym kaliskim przodownikiem turystyki kolarskiej, aktywnym członkiem Klubu Turystyki Kolarskiej PTTK "Cyklista" w Kaliszu, a także organizatorem wielu rajdów rowerowych, sławiących piękno Kalisza i Ziemi Kaliskiej.

Pasja Pana Bogusława,czyli kolekcjonowanie odznak krajoznawczych rozpoczęła się już w szkole podstawowej. Po wstąpieniu do szkolnego klubu "Wędrusie" aktywnie zaangażował się w poznawanie regionu i kraju.

Przez wiele lat zebrała się bardzo pokaźna kolekcja odznak, której część pan Bogusław podczas wernisażu w Centrum Informacji Turystycznej przy ul.Zamkowej. Spotkanie będzie obfitować w wiele barwnych opowieści na temat Jego pasji, zamiłowania do wycieczek rowerowych oraz turystyki kolarskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki