Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Już w najbliższy weekend Wielkie Otwarcie "Galerii Tęcza"
Aktualności
2011-10-21 / Już w najbliższy weekend Wielkie Otwarcie "Galerii Tęcza"
Od godziny 9:00 w sobotę i w niedzielę otworzy swe podwoje największa galeria handlowa w Kaliszu

Zapraszamy w sobotę o godzinie 9.00 na uroczyste przecięcie wstęgi. Przecięcie będzie od ulicy 3-go Maja. Dla pierwszych 100 osób przygotowaliśmy drobne nagrody niespodzianki. Najważniejsze jednak jest to, że klienci przez całe dwa dni otwarcia mają szansę wygrania wielu nagród. Najfajniejszą nagrodą jest rodzinny wyjazd do Disnayland- wystarczy zrobić zakupy za 50zł, zarejestrować się na standzie multimedialnym i ułożyć na ekranie puzzle. Podobnie będzie z skuterami. Rozdajemy co 2 godziny 5 skuterów w sobotę i 5 skuterów w niedzielę. Poza tym wszyscy nasi najemcy przygotowali dla klientów bony rabatowe, bony zakupowe, promocje i nagrody – informuje Halina Wyborska, rzecznik prasowy firmy Rank Progress, inwestora Galerii Tęcza.

Podczas otwarcia, klientom galerii towarzyszyć będą różnorodne pokazy. Śledzić będzie można pokazy kulinarne – nauczyć się jak robić prawdziwą, włoską pizzę. Będą pokazy fryzjerstwa i stylizacji. Na scenie zaprezentują się grupy taneczne oraz Rafał Tito Kryla, gwiazda programy You Can Dance. Przez cały dzień dla dzieci zabawy i malowanie twarzy. Programy artystyczne zaprezentują także okoliczne gminy. Będzie to istny turniej gmin, bowiem program artystyczny, który najbardziej spodoba się klientom, zapewni danej gminie zwycięstwo i wygraną pieniężną w kwocie 1000 zł, którą gmina przekaże na cele charytatywne – dodaje Halina Wyborska. Podczas otwarcia czeka nas rozstrzygnięcie kampanii „Wybierz się d reklamy”, zaprezentowana zostanie także wystawa „Kalisz w barwach Tęczy”.

W niedzielę o godz. 17.30 ze sceny galerii Tęcza publiczność rozbawi znany komik, Grzegorz Halama.

W sobotę o godz. 18.00 wystąpi Sylwia Grzeszczak. Natomiast w niedzielę o godz. 18.30 wystąpi akustycznie Urszula.

Otwarcie galerii uświetni także pokaz sztucznych ogni, zaplanowany na godz. 20.30 w niedzielę.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki