Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Dzień Dziecka
Aktualności
2016-05-31 / Dzień Dziecka
Już jutro święto wszystkich dzieci. Z tej okazji zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami do udziału w przygotowanych dla nich wydarzeniach.
Największą z planowanych w najbliższych dniach imprezą dla dzieci będzie MIEJSKO-POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu, Prezydenta Miasta Kalisza, Starosty Kaliskiego, Wójta Gminy Opatówek. W programie gry i zabawy, konkursy, występy taneczne i wokalne, pokazy służb mundurowych, komandosi, specjały kulinarne gmin kaliskich. Początek zabawy 4 czerwca 2016r. w samo południe nad zalewem w miejscowości Szałe koło Kalisza.
O godz. 16.30 odbędzie się pokaz lotniczy Grupy Żelazny.
O godz. 20.00 wystąpią zespoły DIADEM i MEJK.
Na godz. 22.00 zaplanowano pokaz pirotechniczny.
Organizatorami wydarzenia są: Komenda Miejska Policji w Kaliszu, Miasto Kalisz, Starostwo Powiatowe w Kaliszu, Gmina Opatówek, Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.

Informację o pozostałych wydarzeniach przeznaczonych dla dzieci, przygotowaną przez Wydział Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Kaliszu, można pobrać poniżej. Wśród nich spektakle, rywalizacje sportowe, wystawy.

Wszystkim dzieciom życzymy udanej zabawy i dużo radości!

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki