Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia 29 kwietnia – 3 maja 2016
Aktualności
2016-04-29 / Wydarzenia 29 kwietnia – 3 maja 2016
Długi majowy weekend warto spędzić w Kaliszu. Zachęcamy do zwiedzania i przedstawiamy nadchodzące wydarzenia w naszym mieście i okolicy.

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza dzisiaj na koncert zespołów GRUFF i BROCKOOU, a w sobotę na jazzowy występ Marka Napiórkowskiego i Artura Lesickiego. Cykliści wybiorą się na sobotnią wędrówkę rowerową Szlakiem Dębów i Paproci. Piłkarze KKS-u Kalisz podejmą na stadionie przy Wale Matejki zespół z Torunia. W niedzielę na Zawodziu odbędzie się Jarmark Archeologiczny z licznymi atrakcjami. Wieczorem w klubie Kwadrat wystąpi raper O.S.T.R. W poniedziałek Dzień Flagi można uczcić na sportowo – w biegu. Obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbędą się na Głównym Rynku oraz w katedrze. We wtorek o godz. 17.00 przed ratuszem będzie można wysłuchać najciekawszych polonezów światowej literatury muzycznej.

Szczegółowe informacje, w tym o godzinach otwarcia poszczególnych obiektów, do pobrania poniżej.

Życzymy przyjemnego weekendu!

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki