Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Lany Poniedziałek z poszukiwaniem zająca w muzeum
Aktualności
2016-03-23 / Lany Poniedziałek z poszukiwaniem zająca w muzeum
Święta wielkanocne to doskonały czas na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Chcąc podtrzymać tą tradycję, a jednocześnie pozostać w świątecznym klimacie, Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej zaprasza dzieci z opiekunami na rodzinne poszukiwanie zająca.

Wśród różnych atrakcji będzie m.in. możliwość zdobycia jednorazowych voucherów rodzinnych do kaliskiego Aquaparku, a także zestawy i gadżety ufundowane przez kaliskie PSS Społem i Crispy Natural.

Zajączek wielkanocny odwiedza Muzeum w Kaliszu po raz pierwszy. Podczas spotkania uchylimy rąbka tajemnicy, dlaczego to właśnie zajączek dba, by z okazji najstarszych i najważniejszych dla chrześcijan świąt ucieszyć najmłodszych drobnym upominkiem. Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej przygotowało dla swoich najmłodszych gości i ich rodziców zabawę ''Szukamy wielkanocnego zajączka'', polegającą na rozwiązywaniu zagadek, które w rezultacie doprowadzą do ukrytego wśród muzealnych wystaw ''zająca''. Na uczestników czekają niespodzianki - słodkie upominki, a wśród rodzin, które tego dnia przyjdą do muzeum, rozlosowane zostaną jednorazowe vouchery rodzinne do kaliskiego Aquaparku oraz inne nagrody.

Zabawa rozpocznie się 28 marca - w drugi dzień Świąt Wielkanocnych o 10:30, a zakończy o 14:30. Wstęp do muzeum w tym dniu będzie bezpłatny.

Za: Dział Promocji Muzeum Okręgowego Ziemi Kaliskiej

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki