Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Delicje Muzyczne w Komodzie
Aktualności
2016-02-24 / Delicje Muzyczne w Komodzie
Na kolejnej Kulturalnej Środzie zaprezentują się młodzi, zdolni muzycy.

Będą to Joanna Bielewicz: wokal, Dorota Tondowska: wokal, Piotr Jaśkiewicz: wokal, Przemek Olek: akompaniament.

Joanna Bielewicz: Absolwentka technikum budowy fortepianów, aktualnie studentka 3 roku ratownictwa medycznego. Czynna działaczka Studia Piosenki, funkcjonującego przy Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Brała udział w wielu koncertach, wydarzeniach oraz festiwalach na terenie Kalisza.
Dorota Tondowska: Jest studentką I roku biotechnologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2013-2015 brała lekcje śpiewu w Studio Piosenki w Centrum Kultury i Sztuki prowadzonym przez panią Katarzynę Majewską-Krzyżaniak i pana Krzysztofa Krzyżaniaka.
Śpiewała z okazji Dni Kultury Ulicznej, Święta Ulicy Niecałej. Była członkinią chóru Kopernik. Uczestniczka konkursów piosenki.
Piotr Jaśkiewicz: absolwent technikum ekonomicznego w Kaliszu. Przez wiele lat uczęszczał do półfinału ogólnopolskiego konkursu piosenki aktorskiej ''Reflektor''. Brał udział w wielu wydarzeniach muzycznych na terenie Kalisza i nie tylko.

Na koncert zapraszamy 24 lutego 2016r. o godz. 18.00 do Komoda Club przy ul. Niecałej 6a.

Wstęp wolny.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki