Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe 29-31 stycznia 2016r.
Aktualności
2016-01-29 / Wydarzenia weekendowe 29-31 stycznia 2016r.
Rozmaite koncerty, wydarzenia sportowe i noc wideoklipów – to niektóre z propozycji najbliższych dni.

Dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia ratuszowej wieży z przewodnikiem. Warto wybrać się na wystawy i koncerty w ramach festiwalu SCHOLA CANTORUM. Niezwykły koncert związany z konkursem na utwór do wiersza ks. Jana Twardowskiego odbędzie się w sali koncertowej Filharmonii Kaliskiej. W teatrze zaprezentowany będzie spektakl ''Klęski w dziejach miasta''.

W sobotę cykliści udadzą się w rajd pamięci do Marchwacza. W hali przy ul. Łódzkiej juniorzy zmagać się będą w Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Wielkopolski. W tym dniu koncertem galowym zakończy się Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzyki Dawnej. Ostrowski zespół podejmie w hali Arena w ramach rozgrywek Tauron Basket Ligi drużynę z Radomia. W Centrum Kultury i Sztuki wystąpi Grzegorz Halama, a w niedzielę w ramach Fotoplastikonu Anna Tabaka i Maciej Błachowicz opowiedzą o Jezuitach w Kaliszu.

Szczegółowe zestawienie wydarzeń do pobrania poniżej.

Życzymy udanego weekendu.

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki